Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій

Требования к публикациям

Для опублікування статті у електронному науково-практичному журналі Випуск 62/2021 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 24 грудня 2021 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог, надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.
Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 800 гривень (від 8 до 15 сторінок включно), кожна додаткова сторінка оплачується у розмірі 20 гривень.
Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням журналу, а також поштовою пересилкою довідки про прийняття статті до публікації.

Редакція протягом двох тижнів після затвердження статті направляє автору поштою довідку затвердженої форми про прийняття статті до публікації у журналі за підписом головного редактора, завірену печаткою.

Безкоштовно публікуються рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.