Умови публікації наукових статей


Для опублікування статті у електронному науково-практичному журналі Випуск 79/2024 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 26 липня 2024 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог, надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.
Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 1100 гривень (до 12 сторінок включно), кожна додаткова сторінка оплачується у розмірі 25 гривень.

Протягом двох тижнів після затвердження матеріалів автору на електронну адресу надсилається довідка затвердженої форми про прийняття статті до публікації у журналі.

Безкоштовно публікуються рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.